Без церкви та натовпу: Зеленський анонсував проект “Великдень вдома”

Президент України Володимир Зеленський анонсував проект “Великдень вдома”, який дасть змогу вірянам відсвяткувати Пасху вдома, уникнувши похід до церкви через великий натовп. 

Про це повідомили у прес-службі голови держави. 

“Великдень зазвичай збирає у церкві багато людей. Серед них і ті, хто приїхав з-за кордону. Тому зараз ми готуємо та вже скоро презентуємо проєкт “Великдень вдома”, який допоможе відсвяткувати це велике свято вдома, не збираючись натовпами у церквах”, – сказав Зеленський. 

За словами очільника держави, керівники церков розуміють, що богослужіння можна проводити онлайн, у вигляді відеоконференції. Якщо якийсь обряд вимагає присутності людей, то треба обмежувати кількість парафіян. Усі очільники церков погоджуються з цим.

Також був розглянутий варіант розміщення патрулів біля храмів та церков. У разі великого скупчення людей вони мають проводити бесіди з парафіянами й роз’яснювати, що збиратися натовпами небезпечно не лише для них самих, а й для здоров’я тих, хто навколо.

Як НАШ повідомляв раніше, митрополит Антоній звернувся до українців і порадив не панікувати на тлі спалаху коронавірусу в країні.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *