Інфікований на Covid-19 одесит, який щойно повернувся з США, самовільно пішов із лікарні

Інфікований Covid-19 одесит, який нещодавно прибув зі США в Україну, не має бажання лікуватися в Одеській інфекційній лікарні, тому він покинув медустанову, підписавши документ про самоізоляцію у передмісті Одеси.

Про це повідомив голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций на своїй сторінці у Facebook.

Зазначається, що це чоловік 1995 року народження, який прибув зі США і наразі проживає у передмісті Одеси. Після прибуття і виявлення симптомів коронавірусу він звернувся до Одеської міської інфекційної лікарні. У нього взяли всі аналізи. Тести на грип та ГРВІ дали негативний результат. Згідно з протоколом, тестовий матеріал хворого був направлений до референс-лабораторії у Києві, де сьогодні підтвердили наявність вірусу Covid-19.

За словами Куция, 14 березня пацієнт покинув відділення лікарні, підписавши документ про самоізоляцію. У заяві він наголосив на категоричному бажанні покинути лікарню, усвідомлюючи усі ризики порушення правил самоізоляції протягом 14 днів. Всю відповідальність за наслідки пацієнт взяв на себе і самовільно залишив лікарню.

Відповідний документ є у лікарні та у правоохоронних органах. Наразі з чоловіком спілкується поліція щодо підтвердження самоізоляції та встановлення кола контактних осіб.

Як НАШ повідомляв раніше, лікар-інфекціоніст Віктор Петров заявив, що раніше в Україні вже могли лікувати випадки коронавірусу, не знаючи про це.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *