Мінцифра контролюватиме дотримання карантину за допомогою мобільного додатку

Міністерство цифрової трансформації наступного тижня запустить мобільний додаток для контролю за дотриманням карантину або самоізоляції. Про це повідомив  – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

“Ця програма здійснюватиме обов’язковий контроль для хворих на коронавірус і добровільний контроль для самоізольованих за допомогою даних геолокації і FaceID (сканер об’ємно-просторової форми обличчя людини). «Відразу заспокою – жодного «великого брата» або стеження за громадянами. Обов’язковий контроль для хворих і добровільний для самоізольованих шляхом зняття у випадковий період часу геолокації і FaceID. Інакше епідемію не зупинити”, – повідомив він. 

Також додаток дасть можливість хворим на COVID-19 замовляти онлайн продукти харчування і ліки.

Крім того, Федоров повідомив, що будуть внесені зміни до додатка «Дія», що передбачають можливість моніторингу потенційного контакту з хворим.

“Наступним кроком стане запровадження в «Дія» можливості моніторингу потенційного контакту з хворим. Ідея полягає в застосуванні широкої мережі QR-кодів у магазинах, таксі тощо. Якщо людина починає добровільно сканувати коди, то ми зможемо її попередити про можливий контакт з хворим. Знову ж, жодного геотаргетингу (стеження)”, – написав він. 

 

Також був створений оглядовий освітній серіал «Карантин: онлайн-сервіси для вчителів», у якому вчителям буде надано інформацію про інтернет-платформи дистанційного навчання. Нещодавно Кабінет міністрів ухвалив рішення про продовження карантину до 24 квітня, а також на місяць запровадив режим надзвичайної ситуації по всій країні.

 
Як повідомляв НАШ раніше, кількість заражених в Києві зросла до 40 осіб.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *