В Україні запрацював цілодобовий оперативний штаб з протидії поширенню коронавірусу

При Міністерстві охорони здоров’я України розпочав роботу цілодобовий оперативний штаб з протидії поширенню коронавірусу.

Про це на брифінгу сказала представниця прес-служби МОЗ.

Зазначається, що сьогодні, 26 березня, відбулося розгортання штабу. Віктор Ляшко провів вранці перше засідання та призначив керівника штабу, дав доручення до 16:00 всім головам ОДА створити такі штаби в областях, організувати їх роботу та призначити керівників.

“На засіданні було визначено органи влади, які будуть долучені до ліквідації наслідків надзвичайної ситуації – МОЗ, ДСНС, Нацполіція, Держприкордонслужба. Цей список може доповнюватися відповідно до завдань. Штаб буде працювати цілодобово”, – йдеться у повідомленні. 

Також було розроблено рекомендації щодо дезінфекції та індивідуального захисту працівників громадського транспорту та закладів громадського харчування, які продовжують працювати. Сьогодні їх буде затверджено головним державним санітарним лікарем.

За інформацією МОЗ, вранці відбулася селекторна нарада головного державного санітарного лікаря Віктора Ляшка з обласними структурними підрозділами МВС та головними обласними санітарними лікарями, на якій були обговорені питання щодо самоізоляції осіб, які підписали згоду на неї. Зокрема, обговорювалося питання встановлення за такими особами медико-санітарного нагляду і контролю дотримання умов самоізоляції співробітниками Національної поліції.

Як НАШ повідомляв раніше, заслужений лікар України та народний депутат України VIII скликання Ольга Богомолець вважає, що минула влада зруйнувала медичну систему України.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *