МЗС: В Угорщині не будуть штрафувати українців за протерміновані документи

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба домовився зі своїм угорським колегою Петером Сіярто про підписання угоди щодо співпраці України та Угорщини у сфері охорони здоров’я, яка дозволить об’єднати зусилля двох країн задля боротьби проти коронавірусу.

Про це повідомили на сайті МЗС України. 

Кулеба домовився про захист та підтримку громадян України на території Угорщини у час транспортних обмежень та запевнив у відповідному ставленні до громадян Угорщини в Україні.

За інформацією відомства, МЗС Угорщини запевнив, що в цей особливий період громадян України в Угорщині не будуть штрафувати за протерміновані документи. Угорський уряд дозволив продовжити термін дії документів і віз на перебування в Угорщині на час обмежувальних заходів.

Дмитро Кулеба домовився про продовження кредиту у 50 мільйонів євро від Угорщини на розвиток інфраструктури у прикордонних регіонах, термін якого збігав 2 червня. Цей термін буде продовжений.

Глава МЗС України також звернув увагу угорського колеги на спроби Росії маніпулювати пандемією коронавірусу та закликати до послаблення санкцій з гуманітарних міркувань. За його словами, санкції були запроваджені не через коронавірус, а через російську агресію. Тому вони не мають жодного стосунку до пандемії. Глава МЗС Угорщини підтвердив, що політика Угорщини щодо санкцій проти РФ залишається незмінною.

Як НАШ повідомляв раніше, у Вінницькій області станом на 26 березня лабораторно підтверджено коронавірус вже у чотирьох осіб, одна з них – дитина.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *