Адвокат: Дружина Кожари зізналась у вбивстві Старицького

Захист екс-міністра закордонних справ Леоніда Кожари, підозрюваного у вбивстві підприємця Сергія Старицького, заявив, що дружина підозрюваного зізналася в злочині, який стався випадково. Про це адвокати повідомили в Шевченківському райсуді Києва.

Вони стверджують, що 25 березня дружина Кожари, Марина Козерод, подала заяву про зізнання у скоєнні кримінального злочину, який не залежав від її волі. У той же час, представник прокуратури повідомив, що правоохоронці ще не отримали цю заяву.

У заяві йдеться, що Кожара і Старицький в день злочину відпочивали разом і вживали спиртні напої. Це відбувалося в будинку Кожари і Козерод. Увечері Старицький нібито був у стані сп’яніння і в його правій руці Козерод “побачила пістолет”. Кожара на той момент нібито знаходився на другому поверсі будинку. Адвокати не дочитали заяву до кінця, але сказали, що далі Козерод “намагалася відібрати пістолет” у потерпілого.

Також захист каже, що раніше Козерод подавала заяви, в яких просила провести слідчі дії за її участі і говорила, що “може повідомити механізм утворення поранення” вбитого Старицького.

У той же час, прокурор і представник потерпілих звернули увагу, що це формулювання говорить не про визнання жінкою своєї провини, а лише про те, що вона була свідком.

Пізніше під час засідання прокурор сказав, що експертиза не виявила на руках Козерод слідів продуктів пострілів. Її причетність під час слідства перевірялася, але не була підтверджена.

Як раніше повідомляв НАШ, поліція оголосила підозру Леоніду Кожарі в скоєнні умисного вбивства.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *