Зліт цін: АМКУ відкрив справу за фактом істотного подорожчання продуктів у Києві

Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету відкрило справу проти постачальників харчових продуктів і найбільших мереж продовольчих магазинів Києва за суттєве підняття цін на продукти.

Про це у Facebook повідомив голова відділення Олексій Хмельницький.

Приводом до втручання Комітету стало суттєве подорожчання товарів за останній тиждень. Ціновий моніторинг, який запровадив АМКУ, показує, що ціни на певні продукти та засоби індивідуального захисту підійматися синхронно в різних торгівельних мережах.

“Це може свідчити про антиконкурентну поведінку учасників ринку – як постачальників, так і роздрібної торгівлі, або ж обох цих ланок одночасно”, – написав Хмельницький.

Перелік компанії, щодо яких розпочали справу (перелік може бути змінений або доповнений):
NOVUS, Ашан, METRO Cash & Carry Ukraine, Сільпо, BILLA, АТБ-Маркет, VARUS, ЕКО маркет, Велика Кишеня, Велмарт та компанії – постачальники ТОВ “Світ овочів”, ТОВ “Гала Фудз”, ТОВ “Саркара-Груп”, ТОВ “Овочевий край”, ТОВ “Август-Кий”, ТОВ “Агроінвест-Логістик”, ТОВ “Агро-Овен”, ТОВ “Брокінтерком”, ТОВ “Перспектива”, ТОВ “Зовнішторгресурс”, ТОВ “Агробізнесвектор”, ПП “Інтер овочі”, ТОВ “Аттуаль”, ТОВ “Елітпрайм”, ТОВ “Авега-2018”.

У випадку встановлення фактів порушення законодавства про захист економічної конкуренції компанії можуть оштрафувати в розмірі до 10% обороту компанії за попередній рік.

Нагадаємо, що НАШа редакція дізналася, чому подорожчали продукти та що буде далі.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *