У Житомирській області виявили нові випадки коронавірусу

У Житомирській області ввечері 26 березня підтвердили два нові випадки коронавірусу COVID-19. Про це повідомив голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко.

За його словами, нові випадки захворювання підтвердили у жителів Бердичева та Малина. В обох випадках визначаються контактні особи.

“У Бердичеві захворювання встановили у чоловіка 1972 року народження. Перед госпіталізацією хворому було здійснено швидкий тест, який не виявив коронавірус. Пацієнта було госпіталізовано 23 березня до інфекційного відділення Бердичівської міської лікарні, до цього перебував на самоізоляції. У Малині коронавірус знайшли у чоловіка 1964 року. Поступив у Малинську міську лікарню 25 березня, до цього спостерігався у приватного сімейного лікаря. На момент звернення до лікаря, проявів хвороби не відображалося. Через погіршення свого стану, був доставлений в інфекційне відділення”, – повідомив Бунечко.

Таким чином в Житомирській області кількість інфікованих коронавірусом зросла до чотирьох. До цього захворювання були виявлені у жителів Радомишля.

Як раніше повідомляв НАШ, Офіс президента звернувся до кримчан через пандемію коронавірусу.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *