Коронавірус у Києві: жителів столиці зобов’язали носити захисні маски

У Києві ввели обов’язкове носіння масок або респіраторів на вулицях і прибудинкових територіях під час карантину через коронавірус. Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

Таким чином, столична влада вирішила розширити визначення “громадське місце”, де, згідно з постановою Кабінету міністрів, заборонено перебувати без засобів індивідуального захисту.

З 6 квітня в Києві носіння захисних засобів обов’язкове:

  • на території загального користування (парки, рекреаційні зони, сади, сквери та майданчики; площі, бульвари, проспекти; вулиці, провулки, узвози, проїзди, пішохідні та велосипедні доріжки; підземні переходи; пляжі; кладовища; території загального користування);
  • в приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших державних установ, підприємств, установ і організацій (зокрема, але не виключно: заклади торгівлі, надання послуг, тощо) всіх форм власності, готелів та аналогічних засобів розміщення громадян, гуртожитків, вокзалів і аеропортів;
  • в транспорті (в тому числі працює в режимі регулярних спеціальних перевезень), на зупинках громадського транспорту;
  • на прибудинкових територіях; територіях будівель та споруд інженерного захисту територій; території підприємств, установ, організацій та закріплені за ними території на умовах договору.

Як раніше повідомляв НАШ, в Україні 1251 випадок коронавірусної хвороби.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *