На території ОРДЛО зафіксували перший летальний випадок Covid-19

У Міністерстві реінтеграції тимчасово окупованих територій України заявили про першу смерть від коронавірусу на території ОРДЛО. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Зазначається, що окупаційна адміністрація в ОРДО (Донецька область) визнала 6 фактів захворювання на  коронавірус, проте приховує факти смерті пацієнтів від COVID-19.

“За наявною інформацією, 4 квітня в Центральній районній лікарні Амвросіївки помер громадянин, інфікований коронавірусом. Цей факт замовчується, відповідна медична документація вилучена”, – йдеться в повідомленні.

Також в міністерстві зазначили, що на території окупованої Луганській області в селищі Кадіївка щодня проводиться огляд бойовиків “армійського корпусу” лікарями-вірусологами з Росії, в той час як цивільне населення позбавлене необхідної медичної допомоги.

Крім цього, в міністерстві заявили, що також замовчується реальна кількість захворювань і в анексованому Криму.

“Станом на 7 квітня російська окупаційна влада визнає 22 випадки зараження коронавірусів в Криму і 5 випадків в Севастополі. Ще близько 7 тис. осіб перебуває під різними типами нагляду через підозру  інфікування. За наявною інформацією, реальна кількість інфікованих значно вища”, – повідомили у Міністерстві.

Як раніше повідомляв НАШ, у Міністерстві охорони здоров’я заявили, що Україна знаходиться на порозі піку коронавірусу.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *