Турецькі меблі для дому “Беллона”: від стильної спальні до трендової вітальні

“Беллона” поставляє свою продукцію вже в 39 країн світу і є одним з найбільших виробників меблів в Європі, в тому числі і в Україні. Бренд щороку оновлює групу продуктів і свої колекції оригінальними дизайнами, стежить за світовими трендами і визначає напрямок домашнього дизайну в Туреччині.

Зі своїми професійними кадрами з 4000 чоловік і 800 дилерами бренд займає почесне місце серед найулюбленіших споживачів брендів Туреччини.

Головне завдання компанії – звести до мінімуму витрачений час і зусилля при створенні гармонії в декоруванні, в концепті «Домашня мода». Принципи «Беллона» – пропонувати своїм клієнтам багатий вибір і всілякі альтернативи для створення домашнього затишку в оселі, і надавати зразки продукції, що доповнюють один одного в кольорі, функціональності і дизайні.

Адреса магазину в Києві: м. Лісова, вул. Біломорська 1, ТЦ «Даринок»

Телефон: (066) 665-23-33

Facebook: https://www.facebook.com/bellona.ua/

Instagram: https://www.instagram.com/kievbellona/

Довідка

Бренд «Беллона» заснований у 1997 р і по праву вважається одним з лідерів меблевої галузі. Протягом 14 років пропонує свої послуги і високоякісні продукти сучасного дизайну.
У своїй півстолітній історії Bellona неодноразово співпрацювала з провідними дизайнерами меблів з різних країн. У відділі розробки та дизайну понад 100 професіоналів продумують різноманітні моделі, вивчають попит, ведуть роботу над поліпшенням вже існуючих моделей.

Також компанія стежить за розвитком меблевої моди. Постійний учасник провідних меблевих виставок, що проводяться в Китаї, Німеччині, Італії, Росії, Туреччини та інших країнах. Подібна активність компанії допомагає стежити за тенденціями меблевого ринку на світовому рівні.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *