Кива: Зеленський та Шмигаль повинні усунути Криклія з посади на час розслідування

Народний депутат від фракції “ОПЗЖ” Ілля Кива звернувся в прямому ефірі НАШого телеканалу до президента Володимира Зеленського та прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, щоб міністра інфраструктури Владислава Криклія відсторонили від даної посади під час розслідування.

“Я звернувся не тільки до Національної поліцію, але і в НАЗК для перевірки інформації, яка була надана журналістами. За цим суб’єктом злочинної діяльності я стежу вже дуже давно. Для мене точно не стало новиною, що сьогодні ми є свідками можливого незаконного збагачення, яке відбувалося протягом останніх декількох років. Так як Криклій заперечує більше 10 років проживання зі своєю цивільною дружиною, я колись йому задавав питання: “Скільки тобі ще вкрасти потрібно, щоб ти зупинився?” Він мені сказав, що він не краде”, – зазначив депутат.

За його словами, такого злодюжку, як Криклій, не можна було допускати до правління Міністерством інфраструктури.

“Я знаю дуже просту істину – шило в мішку не сховаєш. Рано чи пізно ми приведемо цього злочинця до відповідальності. Я також вимагаю сьогодні від прем’єр-міністра і нашого президента на час розслідувань відсторонити Криклія від займаної посади. Ми ж прекрасно розуміємо, що Міністерство інфраструктури – це і залізниця, і порти, і автосполучення. І ось цього злодюжку допустили до цієї годівниці”, – сказав Ківа.

Також народний депутат зазначив, що не тільки Владислав Криклій в команді Зеленського займається корупційними справами, тому всіх “Слуг народу” потрібно розігнати.

“Президент повинен розігнати всю цю зграю, яка разом з ним дісталася до влади, знищує нашу економіку і нашу країну. Поки ми перебуваємо на карантині, економіка летить під три чорти, криза, люди голодні, а ці гади, обкрадаючи наш бюджет, наживаються і збагачуються за рахунок нашого українського народу. Також я сьогодні звернувся до комітету ВР з питань правоохоронної діяльності з вимогою і проханням розслідувати розтрату 400 млн грн., які мерія Києва витратила на прибирання снігу. Так снігу ж не було!”, – підкреслив Ківа.

Як НАШ повідомляв раніше, міністр інфраструктури Владислав Криклій в своїй декларації в пункті “сім’я” не вказав, що одружений.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *