Політолог: В Україні має бути посилений державний контроль над сферою, пов’язаною з оборотом зброї

Політолог та кандидат політичних наук Олексій Якубін в прямому ефірі телеканалу НАШ наголосив, що в Україні має бути посилений державний контроль над сферою, пов’язаною з оборотом зброї. 

Зазначається, що Швейцарська аналітична компанія, яка проводить моніторинг чорного ринку зброї, нарахувала на руках в Українців майже 5 млн одиниць вогнепалу. За весь 2019 рік за даними ГПУ 6204 порушень були зареєстровані як незаконний обіг зброї. 

“Це показник того, що частина людей ще поки що не використовує її. Але сам факт тенденції негативною. Я не є прихильником подальшої лібералізації використання зброї, тому що я знаю приклади з Америки, коли там була введена ще більша лібералізація, чим була. А тепер ми бачимо величезну кількість і в школах, і в університетах подій, які відбуваються. Ми маємо брати звідси досвід”, – сказав політолог. 

Також Якубін додав, що в Україні має бути посилений державний контроль над сферою, пов’язаною з оборотом зброї. 

“Має бути посилений державний контроль над сферою, пов’язаною з оборотом зброї та на контексті того, що люди, які повертаються з ліній розмежування, мають бути під активним контролем, бо, на жаль, це є один з ключових каналів поширення зброї”, – підкреслив Якубін.

Як НАШ повідомляв раніше, Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко розповів подробиці страшної трагедії в Житомирській області, де чоловік розстріляв сімох людей.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *