Ярославський заявив, що акції протесту в Києві скоординовані з однією з політичних фракцій

Правознавець Денис Ярославський вважає, що акції протестів, які останнім часом відбуваються в Києві, скоординовані з політичною фракцією “Опозиційна платформа – За життя”.

Свою думку експерт висловив у прямому ефірі телеканалу НАШ.

“Одні нападають на інших, гасла, мітинги, лаються в ефірах. Якщо ми зараз подивимося на те, що відбувається у нас, кому зараз в бонус піде ось ця політична акція? Вибухи під офісом “ОПЗЖ”, всі ці акції… Особисто мій пазл складається таким чином, що набере після цих акцій “ОПЗЖ”, тому що українців вже неймовірно дістали всі ці мітингувальники, які марширують по площі, це вже просто нестерпно. Я вважаю, що ці акції скоординовані між “ОПЗЖ” і Національним корпусом. Зараз ескалація таких негативних настроїв мітингувальників призводить до того, що перед виборами люди скажуть: “Прийдіть будь ласка хтось, хто може припинити ці масові заворушення радикально налаштованих груп”, це і буде “ОПЗЖ”. Я розповів вам про передбачувану політтехнологію, по якій зараз діють групи. Країна повинна нормально розвиватися, а не дивитися на цю маячню, що відбувається”, – сказав Ярославський.

Як раніше повідомляв НАШ, 24 травня учасники акції “Стоп реванш” палили фаєри і співали гімн під вікнами Володимира Зеленського.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *