Куликов про дії поліції щодо співробітників ДБР: Ми живемо в хаосі і безкарності

Народний депутат VI скликання і екс-керівник бюро Інтерполу України Кирило Куликов в прямому ефірі телеканалу НАШ зазначив, що в Україні повний хаос і безкарність, тому що поліція проводить свої дії проти правопорушників по-дурному.

“Є правоохоронні органи в країні, які повинні вести свої дії. Якщо в цій країні є активісти, співаки, блогери та інші, які блокують дії поліції, то у нас просто немає держави. Навіщо потрібна така держава, яка не в змозі виконувати свої функції”, – зазначив Куликов.

Також екс-депутат навів приклад, як у США працюють правоохоронні органи, які не церемоняться ні з ким.

“Одного разу в присутності екс-генпрокурора Луценко ми були в місті Денвер, і там був конвент, який висував президента США. На травичці сиділи молоді люди, які стукали в барабан і дуділи в якісь дудки. Їх було 10 осіб. Якби ви бачили, як у вищій демократичній державі світу їм учинили. Приїхало два величезних джипа, на бортах яких висіло по 10 бійців, не питаючи прізвища, які не зачитуючи їм поправки Конституції та інше, просто привели їх в порядок. Тут же проводяться дії по-дурному. Є демократія, а є хаос і безкарність. Ось ми ту і живемо”, – підкреслив він.

Як НАШ повідомляв раніше, народний депутат від фракції “Європейська солідарність” Артур Герасимов вважає, що політичні переслідування Порошенко ініціювання президентом Володимиром Зеленським.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *