Я вам куплю санітарну машину та викличу санітарів: Добкін та Чорновол влаштували перепалку у прямому ефірі

Народні депутати попередніх скликань Михайло Добкін та Тетяна Чорновол влаштували перепалку під час прямого ефіру на телеканалі НАШ через мовне питання. 

Чорновол наголосила, якби ще у 1991 році в Криму та на Донбасі будувалися українські школи, телебачення та радіомовлення було українське, якби фільми були українські, ці б території зараз були українськими. 

На данні слова відреагував пан Добкін, нагадавши дії однопартійця Чорновол, який, попри публічний патріотизм, його брат зараз живе у Криму та має російський паспорт. 

“На чолі фракції “Народний фронт”, в тій каденції, де я був народним депутатом і ця жінка, був такий Максим Бурбак, який розмовляв виключно українською мовою, носив завжди вишиванку, “за Батьківщину очі виколю”. Коротше, був наелектризований патріотизмом рагуль. Водночас його брат живе в Криму, має російський паспорт. А коли став великим начальником, він стільки вирізав незаконно лісу на західній Україні й стільки його перевіз незаконно в інші держави, що я не уявляю, як потрібно любити Батьківщину, щоб вирізати все, що на ній росте. У вас під носом ваші ж товариші ресурси крали, а ви ні слова не сказали “, – сказав Добкін.

Чорновол нагадала, щоб Михайло показав їй декларацію своїх автомобілів. 

“Ті розкрадання, які наніс Добкін, вони важко піддаються короткій кваліфікації. Я хочу нагадати Добкіну, аби він показав декларацію зі своїми автомобілями. Ми з вами домовлялися, що я віддам вам свій найдорожчий, а ви мені найдешевший, щоб народ України побачив, хто насправді крав”, – наголосила колишній нардеп. 

Добкін дуже різко відреагував на вислови Чорновол і запропонував їй викликати санітарну машину, аби ту забрали у психіатричну лікарню. 

“Я ж сказав, що куплю вам санітарну машину і найму санітарів, щоб вони вас оформили в дурку. Я пришлю під ваш під’їзд комфортабельний санітарний автомобіль з двома милими санітарами. Вони вас відвезуть туди, де вам місце”, – підкреслив Михайло.

Як НАШ повідомляв раніше, Державне бюро розслідувань заявило, що колишній народний депутат Тетяна Чорновол маніпулює думкою суспільства.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *