Журналіст про візит президента в Херсон: Зеленський не хотів відповідати на питання від ЗМІ

Головний редактор видання “Херсонщина за день” Тетяна Дергачова заявила, що під час візиту у Херсонську область президент Володимир Зеленський не хотів, щоб йому задавали запитання журналістів.

Про це вона повідомила в ефірі НАШого телеканалу 29 червня.

Мова йшла про те, що журналісти влаштували президенту Зеленському бойкот.

Днями гарант прибув з візитом до Херсона. Як виявилося, частину місцевих ЗМІ не акредитували, а потім взагалі не пустили. Журналісти відреагували на це “пустими заголовками”. Там замість інформації були різні малюнки і жарти.

“Я потрапила до морського порту. Нас там не просто не чекали, нам робили велику послугу, що показали президента. Я вважаю, що це не правильно. Оточили охороною, запитань не можна..можливо десь колись… Поки що, крім того що на підтримали київські колеги, нічого не сталося. Представники влади зробили висновки про себе, ніякого відгуку не було”, – заявила Дергачова.

За її словами, митники “гуляють на всю”, коли президент каже, що в країні криза.

Раніше народний депутат від “Слуги народу” Ольга Василевська-Смаглюк в ефірі на телеканалі НАШ розповіла, що можливо це була помилка чи якісь організаційні моменти не вдалися.

“Це була позиція з самого початку президента. він не хотів, щоб йому ставили питання. Як мені стало відомо, неофіційно говорили про це в адміністрації: “Це не наша позиція, це позиція Офісу президента”. Така позиція завжди введе до краху”, – додала вона.

Як повідомляв НАШ раніше, до пом’якшення карантину готові лише 12 областей.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *