Василевська-Смаглюк: Слова Третьякової не співвідносяться з тим, що Україна – соціальна держава

Народний депутат від фракції “Слуга народу” Ольга Василевська-Смаглюк наголосила під час прямого ефіру на телеканалі НАШ, що нардеп Галина Третьякова є адептом тієї політики, яка не співвідноситься з тим, що Україна – це соціальна держава. 

“Україна є соціальною державою. Соціальність держави обумовлюється багатьма чинниками: історичні, Чорнобильської аварії та те, що в нас дуже багато пільг, які отримують дуже багато категорій населення. Але це зовсім не співвідноситься з тим, що держбюджет України не гумовий. Звичайно ці слова є неприйнятними”, – наголосила Ольга. 

На думку депутата, Третьякова розраховувала на те, що вона знаходиться у середовищі науковців, і деякі з них також висловлювали подібне. 

“Звісно, це є неприйнятним, так говорити не можна. Для голови з питань соціальної політики – це не тільки неприйнятно, а й небезпечно. Галина використовує іншу модель та є адептом іншої політики. Це не співвідноситься з тим, що Україна – це соціальна держава”, – підкреслила Василевська-Смаглюк. 

Нагадаємо, що Галина Третьякова визнала, що слова про “дітей низької якості” були невдало підібрані через хвилювання перед публічним виступом.

Як НАШ повідомляв раніше, народний депутат від “Слуги народу” і голова Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики Галина Третьякова заявила, що у сім’ях, в яких діти з’являються тільки заради того, щоб батьки отримували від них матеріальну вигоду, “народжуються низькосортними”.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *