Бензинові пили, генератори та намети: Україна отримає допомогу від Євросоюзу

Україна найближчим часом отримає допомогу від Європейського союзу для боротьби з наслідками руйнівної повені на Закарпатті.

Про це сьогодні, 29 червня, в Брюсселі під час брифінгу розповів офіційний представник Єврокомісії з питань бюджету, людських ресурсів, гуманітарної допомоги та кризового менеджменту Балаш Уйварі.

Зазначимо, що вже сьогодні повітряним шляхом будуть доставлені технічні засоби для ліквідації наслідків лиха і гуманітарний вантаж для населення уражених районів на Західній Україні.

“Сьогодні літак, який був наданий урядом Італії, доставить в Україну насосне обладнання, засоби індивідуального захисту, бензинові пили, генератори та намети для постраждалого населення. Протягом вихідних днів Швеція оголосила про намір направити в Україну протипаводкові бар’єри, шланги для відкачування води і технічних експертів”, – поінформував офіційний представник.

Нагадаємо, що екс-голова Державної екологічної інспекції Єгор Фірсов заявив, що причина повені на західній Україні – це масштабна вирубка лісу.

Як НАШ повідомляв раніше, для відновлення пошкоджених негодою об’єктів на території Закарпаття необхідно понад 170 млн гривень.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *