Політолог: Ми живемо у колоніальній республіці, а не в незалежній суверенній державі

Політолог Олександр Лазарєв заявив у прямому ефірі на телеканалі НАШ, що українці зараз живуть в колоніальної республіці, а не в незалежній суверенній державі.

У студії обговорювалося, що ж таке Конституція – це свобода чи формальність?

“У нас Конституція – це основний закон для незалежної держави. Основні моменти, які там прописані, мають на увазі незалежну і суверенну державу в Україні. Але, на жаль, ми живемо не в суверенній незалежній державі, а в колоніальній республіці”, – сказав політолог.

За словами Лазарєва, Україна не є незалежною, тому що країна залежить від безлічі капіталів як внутрішніх, так і зовнішніх.

“З недавніх пір ми взагалі під зовнішній управлінням. Це виключає момент і суверенної держави. Чи є ми соціальною державою? Така держава має відчутні якості: безкоштовна медицина, безкоштовна освіта, право на працю та інші моменти. У нас воно декларативно є, а фактично знищується. Реформа Супрун найяскравіший тому приклад, коли соціальна медицина знищується”, – підкреслив він.

Як НАШ повідомляв раніше, заслужений юрист України, народний депутат I-III скликань, суддя КСУ (2006-2015 рр.) Віктор Шишкін заявив, що жоден президент України не вивчив Конституцію, але кожен намагався її “підім’яти” під себе.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *