Іран відправив на розшифровку до Франції чорний ящик зі збитого літака МАУ

Іран відправив на розшифровку до Франції бортовий самописець з збитого українського пасажирського літака Boeing 737, який 8 січня 2020 року розбився під Тегераном.

Про це повідомляє іранське агентство Tasnim News.

За словами військового прокурора Тегерана голам Аббаса Торки, відправлений самописець “серйозно пошкоджений” і для його розшифровки необхідно “складне технічне обладнання”.

“Іранська організація з цивільної авіації провела необхідну переписку з французьким бюро з розслідування і аналізу авіаційних подій, і угода майже завершена”, – поінформував заступник міністра закордонних справ Ірану з міжнародних та правових питань Мохсен Бахарванд.

Також він зазначив, що якщо все піде так, і ніяких несподіваних подій не станеться, “чорний ящик” буде доставлений до Франції авіаційної командою з Ірану, і робота зы зчитування і вилучення інформації розпочнеться 20 липня 2020 року.

Нагадаємо, що літак Boeing 737 компанії МАУ, на борту якого знаходилися 180 пасажирів і екіпаж, розбився незабаром після зльоту з аеропорту Імама Хомейні в Тегерані вранці, 8 січня.

Як НАШ повідомляв раніше, у справі про катастрофу літака української авіакомпанії МАУ в Ірані затримали 6 підозрюваних. На даний момент під вартою перебувають тільки троє фігурантів.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *