Поляков: Зеленський перетворюється в Порошенка, і це ми визнавали вже давно

Позафракційний народний депутат Антон Поляков, коментуючи майбутні місцеві вибори, заявив, що у багатьох об’єднаних територіальних громад, яких “нарізали” губернатори і Мінрегіону по перспективних планах без їх згоди, зараз є один з варіантів виходу – подача позову до суду.

Про це Поляков розповів у прямому ефірі на телеканалі НАШ. 

“У багатьох об’єднаних територіальних громад, яких “нарізали” губернатори і Мінрегіону по перспективних планах без їх згоди, зараз є один з варіантів виходу, щоб переглянути кордони, як і з ким вони хочуть об’єднатися. Це подача позову до суду”, – зазначив нардеп.

За словами депутата, багато областей вже готують ці позови, а судові тяжкі будуть причиною того, що ЦВК не зможе запустити на цих територіях місцеві вибори.

“Це протистояння ОП, Кабміну, народу і місцевої влади, яка не розуміє, що відбувається. Вони з децентралізації перетворили цю реформу в банальну централізацію. Це ще один камінчик в осінні вибори. І все-таки варіанти є, що Зеленський перетворюється в Порошенка, ми визнавали ще давно”, – підкреслив Поляков.

Як НАШ повідомляв раніше, народний депутат від фракції “Слуга народу” Олександр Дубинський розповів, хто порадив президенту Володимиру Зеленському записати відеозвернення для далекобійників в чат, і чому рейтинг команди глави держави стрімко падає.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *