Оголена фігурантка секс-скандалу Клітіна заявила про створення політичної партії

Екс-заступник міністра інфраструктури Олександра Клітіна, яна раніше потрапила у секс-скандал, записала відеозвернення, в якому заявила, що створює партію, де буде боротися з корупцією.

“Я вирішила боротися за правду самостійно, тому що на цих ідіотів в штанах точно надії немає. Я створюю свою партію “Україна проти корупції”, щоб нарешті розібратися з цими політичними проститутами. Вони думають, якщо у них в штанях щось є – це досить для успіху і можна ображати жінок. Але жінки в 100 разів розумніший і чесніші, ніж ви”, – заявила вона на своєму YouTube-каналі

Клітіна зазначила, що Криклій її не тільки звільнив, але і облив брудом так, щоб вона ніколи не прийшла до тями, бо заважала їм красти на “Укразалізниці”.

Раніше виключений з фракції “Слуга народу” народний депутат Антон Поляков опублікував фрагмент розмови нардепів від президентської партії, в якому говориться, що Клітіна нібито отримала свою посаду через ліжко. Після секс-скандалу Клітіна покинула свій пост замміністра за поданням Криклія.

Як НАШ повідомляв раніше, Олександра Клітін заявила, що корупція в “Укрзалізниці” буде до тих пір, поки компанія буде монополістом.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *