Верховна Рада готова надати допомогу в ліквідації наслідків повеней на Західній Україні

Верховна Рада готова надати допомогу в ліквідації наслідків повеней на Західній Україні, якщо такі пропозиції надійдуть від Кабінету міністрів.

Про це заявив під час Погоджувальної ради голова Верховної Ради України Дмитро Разумков.

Дмитро Олексійович від себе особисто і від депутатського корпусу висловив співчуття сім’ям загиблих у багатоповерхівці на столичних Позняках, а також згадав ситуацію на Закарпатті.

“Ми бачили побудову ситуації 2008 року, що відбувалося в Івано-Франківській і Чернівецькій областях. Дуже небезпечні виклики, що стоять перед державою”, – зазначив він.

За його словами, це питання, які потрібно вирішувати різними органами влади, зокрема, парламенту.

“Усі депутатські фракції, групи і комітети готові працювати у посиленому режимі, якщо надійдуть пропозиції від Кабміну, ми готові допомогти, включитися в цей процес. Я вдячний нардепам, які першими працювали у цих регіонах і прийшли на допомогу”, – повідомив голова ВРУ.

Нагадаємо, що для відновлення пошкоджених негодою об’єктів на території Закарпаття необхідно понад 170 млн гривень. Найбільше від повеней постраждали Міжгірський, Рахівський, Тячівський та Хустський райони.

Як НАШ повідомляв раніше, Україна найближчим часом отримає допомогу від Європейського союзу для боротьби з наслідками руйнівної повені на Закарпатті.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *