Третьякова попросила вибачення в українців: Термін про “якість дітей” – не мій

Голова комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів народний депутат від “Слуги народу” Галина Третьякова заявила, що проти неї ведеться інформаційна кампанія.

Про це вона повідомила пі час свого виступу за трибуною у Верховній Раді 30 червня.

“Нещодавно я як представник України увійшла в гуманітарну групу тристоронньої контактної групи в Мінську… Вони проти того, щоб в Мінську звучала чітка і не двозначна проукраїнська позиція… Інформаційна кампанія, що розгорнулася проти мене, є аморальною й абсурдною. Термін про якість дітей не мій, хоча за те, що я використовувала його в публічній площині, вибачаюся перед усіма українцями. І прошу вибачення в тих, хто це сприйняв як те, що я якимось чином хочу не захищати українців”, – заявила нардеп.

За її словами, українці повинні керуватися досягненнями світової науки в питанні вирішення соціальних проблем.

“Всі діти прекрасні, всі діти – божий дар і всі українці знають, як захищати своїх дітей. І тут мова не про злидні й не про бідність, якими всі так маніпулюють. Мова про те, що соціальна політика повинна бути спрямована не від бідних до бідних, а від багатих до бідних. і те, що ви робите, це не гідна й не людська поведінка. Жоден інформаційний кілер не переконає мене у зворотному”, – додала Третьякова.

Нагадаємо, Галина Третьякова заявила, що в сім’ях, в яких діти з’являються тільки заради того, щоб батьки отримували від них матеріальну вигоду, “народжуються низькосортними”.

Як повідомляв НАШ раніше, Шмигаль розповів, за яких умов Україна повернеться до жорсткого карантину.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *