Українці, які перехворіли на Covid-19, розповіли, як побороли вірус. Відео

Міністерство охорони здоров’я України опублікувало відео, у якому українці, які перехворіли на коронавірусну хворобу, розповіли про її перебіг та закликали дотримуватись карантинних заходів. 

“Захворіла під час виконання своїх службових обов’язків, не з чуток знаю, що коронавірус – це не міф та не видумки”, – Катерина, медична сестра.

“Ми з чоловіком перехворіли на Covid-19, ми хворіли безсимптомно, але щодня переживали за своїх близьких”, – Дар’я, студентка.

“Я перехворів коронавірусної хворобою Covid-19. 39 днів хвороби – це важкий період у житті”, – Юрій, лікар-епідеміолог. 

“Під час виконання своїх обов’язків я захворіла на Covid-19 і два тижні знаходилась у лікарні і ще два тижні на самоізоляції вдома”, – Анна, лікар анестезіолог. 

“Я перехворів на Covid-19 і знаю, наскільки це небезпечно. Одягнути маску – це справа кількох секунд, лікуватися від задухи або болю у грудях можна тижнями або навіть місяцями”, – Роман, журналіст.

“Ми з моєю мамою захворіли на коронавірус. Із симптомів у мене була лише підвищена температура, а як показав рентген – зміни у легенях уже відбувалися. Бережіть себе, коронавірус ближче, ніж ми думаємо. Дотримуйтесь соціальної дистанції та носіть маски та рукавички”, – Катерина, редактор сайту.

Як раніше повідомляв НАШ, у ВООЗ заявили про прискорення пандемії Covid-19 по всьому світу. 

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *