В ОП презентували проект “інвестиційна няня”

Заступник керівника Офісу президента Юлія Ковалів представила законопроект про підтримку і стимулювання інвестицій – закон “про інвестиційних нянь”.

Презентація відбулася на засіданні Національної ради реформ, яке відбулося під головуванням президента України Володимира Зеленського, повідомляє прес-служба глави держави.

За словами Ковалів, основою документа стала ідея, яку президент назвав “інвестиційними нянями”.

У проекті закону йдеться про підтримку українських та іноземних інвесторів, сума інвестицій яких перевищує 30 млн євро і які створюють понад 150 робочих місць із середньою зарплатою на 15% більше, ніж в регіоні, де така інвестиція буде здійснена. Ці інвестори отримають прямий договір з урядом.

“Це дає гарантію кожному конкретному проекту інвестора, що вони мають не тільки податкові пільги. Вони отримують десятирічну перспективу і гарантію стабільності”, – підкреслила Ковалів.

Також ці інвестори отримають інвестиційного менеджера, який буде супроводжувати їх від початку проекту до його закінчення. Також інвестори отримають до 30% вартості інвестицій з різними наборами стимулів, наприклад, фіскальними.

“Ці інструменти будуть доступні і для українських, і для закордонних інвесторів”, – додала Ковалів.

За її словами, законопроект вже готовий до винесення на розгляд парламенту.

Як раніше повідомляв НАШ, нардеп Давид Арахамія виявив бажання стати інвестиційною нянею для заводу “Океан”.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *