Погребинський: Зеленський буде боротися з Порошенком за звання “найнеулюбленіший президент”

Директор “Київського центру політичних досліджень і конфліктології” Михайло Погребинський заявив у прямому ефірі на телеканалі НАШ, що президент Володимир Зеленський буде боротися з п’ятим президентом країни Петром Порошенко за звання “найнеулюбленіший президент”.

У студії обговорювалося питання, яке політичне майбутнє може скластися у Петра Порошенка, з огляду на те, в якому він становищі зараз.

“Судячи з того, як веде себе президент Зеленський і його Генеральна прокуратура, Порошенко у в’язниці не буде. Президентом він теж не буде, оскільки у нього дуже високий антирейтинг. Але я не виключаю, що Зеленський буде боротися швидкістю з експрезидентом Порошенко за право вважатися найнеулюбленішим президентом в історії України”, – заявив Михайло.

Погребинський додав, що коли обирали Порошенко, у людей були надії, але була ситуація тоді напружена.

“У людей була надія. Так особливо ніхто серйозно до Порошенко не ставився. Було зрозуміло для тих, хто в курсі, що про його президентства домовилися з американцями і не тільки. Проголосували, вибори були нечесні, але ніхто особливо і не обурювався”, – додав він.

Нагадаємо, що Печерський районний суд Києва залишив без розгляду клопотання прокуратури про запобіжний захід для п’ятого президент Петра Порошенка у справі про призначення Сергія Семочко в Службу зовнішньої розвідки.

Як НАШ повідомляв раніше, кримінальну справу проти екс-президента України Петра Порошенка з “Ленінській кузні” закрито.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *