Пожежа в Луганській області: рятувальники загасили один із осередків вогню

Пожежа в селі Смолянинове під Сєвередонецьком повністю ліквідована. Про це повідомив глава сільради Смоляниново Руслан Лисаков, передає РБК-Україна.

“На кордонах населеного пункту пожежа повністю ліквідована. Всі будинки, які горіли, погашені. Вже немає ризику, що вогонь може перекинутися, начебто все ліквідували. А за межами населеного пункту не можу знати, дим там поки є”, – розповів Лисаков.

За його словами, в самому селі від пожежі постраждало 59 будинків, з них 24 повністю згоріли, 35 – частково. Також він повідомив, що під час активної фази пожежі в лікарні були евакуйовані 29 дітей і 12 дорослих. Але після огляду медиків більшість місцевих жителів відмовилися переселитися у будівлю амбулаторії.

“Станом на 16:00 сьогодні в Новоайдарській лікарні залишається 4 дорослих та 4 дітей. Їх швидка допомога евакуювала до лікарні з димовим отруєнням”, – додав глава сільради.

Як раніше повідомляв НАШ, у МВС повідомили, що більшість загиблих під час лісових пожеж в Луганській області задихнулися від диму.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *