У Харкові відбувся Турнір з гольфу серед жінок Open Ladies Golf Tour

Завершився ІІІ етап Open Ladies Golf Tour, що проходив за підтримки Всеукраїнської Федерації гольфу  в харківському гольф клубі Суперіор. 

Прекрасні леді, в червоно-білих кольорах гольфічної форми, підкорювали гольф поле, роблячи граційні удари драйверами, вудами, патами. 

На фото: Олена Рудік, Злата Федорова

Кожного разу жіночий турнір – це свято, представниці прекрасної статі, так само як і чоловіки грають в справжній гольф, але в них виходить все по-особливому красиво. В суботу до гольфісток долучилися 22 жінки-новачки, які завітали до Школи гольфу. Перші удари кожна леді робила під пильним наглядом професійних тренерів, а на завершення початківці змагалися в міні-турнірі. 

Переможцями та призерами третього етапу стали: 1 місце (гандикап 0-36) Колобова Людмила, 2 місце (гандикап 0-36) Мовчан Олена, 3 місце (гандикап 0-36) Романюк Тетяна. З гандикапами (36-54) 1 місце посіла Пуговкіна Олена, 2 місце Скорубська Дар’я та 3 місце Малеєва Христина.

“Завдяки таким турнірам та ряду нововведень від Всеукраїнської Федерації гольфу, кількість та співвідношення жінок в українському гольфі зросли втиричі. Це прекрасний результат, що свідчить про правильну стратегію розвитку гольфу в Україні, зокрема жіночого”, – коментує Олена Рудік, Член правління Федерації гольфу та Директор Open Ladies Golf Tour.

На фото: Ірина Редванська, Альона Терещук, Олена Рудік, Яна Щабатіна

Від першої хвилини заходу і до останньої – це було свято. Особлива атмосфера, багато квітів, подарунків та музики. Нагадуємо, що зовсім скоро, 5 вересня у гольф клубі Гольфстрім,  відбудеться Фінал Open Ladies Golf Tour, що офіційно занесений до календарю EGA (European Golf Asossiation).

На фото: Олена Третяк, Юрій Сапронов, Тетяна Уманська

 

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *