Психолог Наталя Холоденко розповіла про причини агресії українців та як це виправити

Психолог Наталя Холоденко у прямому ефірі на телеканалі НАШ розповіла про причини агресії українців та те, як це виправити. 

За її словами, у віці, коли формується позиція, хто ким є в суспільстві, прояви агресії – це закономірно. Але від того, як реагує суспільство на прояви агресії, залежить, що буде в подальшому. 

“Це проблема не стільки психологічна, скільки філософська, тому що ми говоримо про цінності. Це питання про те, ким сьогодні модно бути. Модно – ким вигідно бути, ким правильно бути. Це треба вирішувати на рівні держави та законів”, – наголосила психолог. 

Наталя додала, що в соцмережах також можуть бути фільтри, встановлені державою, а також може працювати кіберполіція, але, на жаль, в Україні цього не відбувається. 

“Мені не вистачає сьогодні в нашому суспільстві соціальної ідеї з приводу насильства. В Європі є організації, які організували чоловіки, де чоловіки засуджують насильство над жінками або дітьми. В нас ні домашнє насильство, ні такі випадки, як в потязі, чоловіками це не засуджується на соціальному рівні. Як правило, жінки захищають жінок”, – додала вона. 

Нагадаємо, що у поїзді “Маріуполь – Київ” чоловік побив і намагався зґвалтувати жінку, яка їхала з шестирічною дитиною. 

Як НАШ повідомляв раніше, тренер із самооборони Володимир Кучма розповів, як можна захиститися в ситуації, коли людина неочікувано стикається з насильством.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *