Адвокати Порошенко подали заяву в ДБР на Дубинського: причина

Адвокати екс-президента, лідера партії “Європейська солідарність” Петра Порошенко подали заяву до Державного бюро розслідувань про порушення кримінальної справи проти народного депутата Олександра Дубинського за завідомо неправдиве повідомлення про злочин.

Про це йдеться в заяві адвокатів, передає LB.ua.

“Електронні декларації Петра Порошенка, відповідно до закону, неодноразово перевірялися НАЗК і податковою. Загальна історія декларування Петром Порошенко засобів і доходів чи не найдовша в Україні: вперше декларацію Петро Порошенко подав ще в 1998 році”, – зазначають правозахисники.

Адвокати припустили, що Дубинський міг переплутати декларації Петра Порошенка та Олексія Порошенка.

“Якщо вважати, що Дубинський і ДБР, фабрикуючи документи, ще й переплутали Петра Порошенка та Олексія Порошенка, то варто відзначити, що Олексій Порошенко як сумлінний декларант пройшов не тільки перевірку НАЗК, а й податкову перевірку, що підтверджено відповідними актами”, – йдеться в повідомленні.

Як раніше повідомляв НАШ, ДБР відкрило кримінальне провадження за фактом можливого декларування недостовірної інформації Порошенком за 2018 рік. Таку інформацію розмістив нардеп Дубинський в соцмережі.

 

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *