“Вкрай страшна холера”: Олена Лукаш розповіла, як перехворіла на коронавірус

Екс-міністр юстиції Олена Лукаш в ефірі програми “Максимум” на телеканалі НАШ розповіла про те, як перехворіла на коронавірус.

“Форс-мажорні обставини змушували мене присвятити час своїй родині, а також боротьбі з коронавірусом. У мене була середня ступінь проходження цього вкрай виснажливого і неприємного захворювання. Мій скептицизм, а я ставилася до коронавірусу з великим скептицизмом… мій особистий досвід похитнув мою впевненість. Вкрай неприємна, важка і страшна холера. Нікому не бажаю”, – розповіла Лукаш.

За її словами, лікування коронавірусу є дорогим, так як вартість одного ПЛР-тесту становить від 800 до 3000 грн, а комп’ютерна томографія легенів обійдеться близько однієї тисячі грн.

“Де пункти, де можна за символічну плату здати тест? Немає таких. Я хочу відверто сказати, що це дуже важкий, огидний і страшний вірус. Я пережила це сама. Ти не знаєш, що з тобою буде завтра і якщо є можливість вакцинуватися, щоб не отримати другу хвилю цього вірусу, я б особисто випробувала цю вакцину”, – сказала Лукаш.

Як раніше повідомляв НАШ, президент Володимир Зеленський заявив, Україна знаходиться на межі другої хвилі коронавірусу.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *