Хмельницький про Подільсько-Воскресенський міст: Слідсто має завершитися до

Голова антимонопольного комітету Олексій Хмельницький заявив, що слідство має завершитися до кінця 2020 року у справі щодо Подільсько-Воскресенського мості.

Про це він повідомив у прямому ефірі на телеканалі НАШ.

Темою розмови стало те, що ніби-то генпідрядником будівництва Подільсько-Воскресенського мосту стала “фірма-прокладка”.

“Ми відкрили справу за ознаками антиконкурентних узгоджених дій при тендерних процедур при будівництві, проектуванню Подільського мосту. Відповідачі це компанія “Укрбуд”. Спеціалісти відділення з’ясували. Що ці компанії не захотіли конкурувати чесно і подавали свої документи з однієї IP-адреси, керували банківськими рахунками з однієї IP-адреси. У них є спільні працівники. Це є ознаки змови при тендерних закупівлях”, – заявив він.

За словами Хмельницького, слідство планує завершити розслідування до кінця цього року.

Він зазначив, що близько трьох місяців ому Антимонопольний комітет відкрив справу проти генпідрядника будівництва, де процедура закупівлі була на 4,5 мільярда гривень.

Нагадаємо, про необхідність побудувати міст заговорили ще у 80-ті. У 1986 році Рада міністрів УРСР затвердила це в генплані Києва на 1985-2005 роки. Через два роки було розроблено техніко-економічне обґрунтування мосту, а схвалив його в 1993 році вже Кабінет міністрів України. Підготовчі роботи для будівництва моста почали в 1996 році, витративши на це 4 млн грн. У наступному році будівництво призупинили через “фінансове становище”.

У 2003 році міська адміністрація прийняла рішення відновити роботи і виділила ще 2,6 млн грн. У 2004 році був затверджений проєкт будівництва (тоді міст коштував 5 млрд 66,1 млн грн). Згодом вартість будівництва зростала, в 2012 році згідно з перезатвердженим кошторисом вона склала вже 6 млрд 533 млн грн.

У 2016 році КМДА знову перезатвердила проект (змінили довжину з 7,04 км до 10,17 км ). Бюджет також збільшився до 11 млрд 251,2 млн грн.

Як повідомляв НАШ раніше, Єгипет посилив правила в’їзду для туристів з 1 вересня.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *