“Лукашенко бореться вже за фізичне, а не політичне виживання”: іноземні ЗМІ про ситуацію в Білорусі

НАШа ведуча Ярослава Маслова дізналась, що думають іноземні ЗМІ про політичну та економічну ситуацію у Білорусі. 

Так, польська газета Wyborcza пише, що “Лукашенко бореться вже стільки не за політичне, як за фізичне виживання”.

Також вони цитують екс-главу МЗС Польщі:

“Для Росії сприятливий варіант появи нової Білорусі на прийнятних для заходу умовах і розміщення на її територіях російських баз. Захід не хоче брати на себе відповідальність за долю Білорусі і нести витрати, тому трансформація буде розвиватися там за вірменським сценарієм”

“Варіанти, чим закінчиться все це у Білорусі, – непередбачувані”, – з таким заголовком виступило литовське видання Delfi.

Вони задаються питанням, чи втримається економіка Білорусі в умовах страйків та перехідного періоду зміну влади, якщо такий відбудеться. У той же час експерти зазначають, що страйки поки не вплинули на курс білоруського рубля. 

Британське видання Financial Times так коментує ситуацію в Білорусі:

“Кваліфіковане населення країни буде затребуване у тому разі, якщо економіка республіки врешті стане відкритою. Багато хто сподівається на те, що ІТ-індустрія стане рушійною економічною силою, якщо Лукашенко дослухається до порад співробітників Мінського тракторного заводу і зійде зі сцени, адже саме Лукашенко став причиною того, що країна не фігурує у маршрутах виїздних презентацій багатьох інвесторів, але має величезний для цього потенціал”

Як раніше повідомляв НАШ, політолог Руслан Бортнік вважає, що президенту Білорусі Олександру Лукашенку вдалося зберегти контроль над країною.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *