В організмі Навального виявлено отруту, небезпечну не тільки для нього, а й для оточуючих, – прес-секретар

Лікарі Омської лікарні швидкої медичної допомоги з фахівцями з Москви проводять консиліум за станом і для транспортування російського опозиційного політика Олексія Навального.

Про це в Twitter повідомляла його прес-секретар Кіра Ярмиш.

За словами Ярмиш, прес-секретар РФ Дмитро Пєсков обіцяв надати допомогу в лікуванні Навального і транспортуванні його в іншу клініку. Однак на даний момент лікарі відмовляються давати дозвіл на перевезення.

“Заборона на перевезення Навального – це замах на його життя, яке прямо зараз роблять лікарі і брехлива влада, яка це санкціонувала”, – написала вона.

Також в Омській лікарні стверджують, що для транспортування хворого був створений консиліум лікарів, які його оглядають.

“Просто так перевезти його ми не можемо. Для цього був створений консиліум лікарів, приїхали фахівці з Москви, які його оглядають. І після огляду вони приймуть якесь рішення – транспортабельний він чи ні”, – заявив представник Міністерства охорони здоров’я Омської області.

Крім цього, директор ФБК Іван Жданов вийшов до преси і розповів, що співробітник поліції в лікарні повідомив, що в організмі Олексія виявлено отруту, небезпечну не тільки для нього, а й для оточуючих.

“Назву не говорять, тому що “таємниця слідства”. Лікарі не реагують на повідомлення”, – написала Ярмиш.

Иван Жданов вышел к прессе и рассказал, что только что сотрудник полиции в больнице сообщил, что в организме Алексея обнаружен яд, опасный не только для него, но и для окружающих. Название не говорят, потому что «тайна следствия». Врачи не реагируют на сообщение

— Кира Ярмыш (@Kira_Yarmysh) August 21, 2020

Варто зазначити, що раніше Кіра Ярмиш писала, що з Німеччини до Росії вилетів літак, який повинен забрати політика. Очікується, що Навального можуть доставити в Берлін вже до полудня.

Як НАШ повідомляв раніше, стан російського опозиціонера Олексія Навального, який знаходиться в комі, стабілізувався.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *