Тихановська закликала білорусів продовжувати страйки і не вестися на залякування влади

Опозиціонерка Світлана Тихановська закликала працівників “БілорусьКалія”, “МТЗ”, “Гродно Азоту” та інших підприємств продовжувати і розширювати страйк, і не вестися на залякування влади.

Про це вона заявила у своєму новому відеозверненні. 

“Страйки – це абсолютно легальна і потужна зброя проти режиму. Вони це знають і тому вас залякують. Залиште страх диктатурі. Пам’ятайте, ви – не одні, з вами вся Білорусь”, – зазначила вона.

Також Тихановська додала, що в фонди підтримки пожертвувані мільйони, щоб “допомогти білорусам витримати тиск і не зламатися під погрозами”.

“Майбутнє Білорусі, а значить і майбутнє наших дітей, залежить зараз від вашої єдності і вашої рішучості. Тому я прошу вас, продовжуйте і розширюйте страйки, не ведіться на залякування, об’єднуйтеся. Ми змусимо владу, яка зачинились у своїх палацах, почути наші голоси, які вона у нас вкрала”, – сказала політик. 

Крім цього, Тихановська нагадала про цілі, заради яких люди виходять на вулицю: звільнити політичних в’язнів і провести нові, примарні, вільні і чесні вибори.

Як НАШ повідомляв раніше, головний редактор інтернет-видання “ГОРДОН” Олеся Бацман прокоментувала протести в Білорусі. За її словами, президент країни Олександр Лукашенко “програв, коли застосував силу до свого народу”.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *