З 1 вересня для поїздок в Білорусь громадянам України необхідні закордонні паспорти

З першого вересня 2020 року громадянам України для поїздки в Білорусь необхідно мати закордонний паспорт. 

Про це повідомили у прес-службі ДПСУ. 

За рішення Кабміну, в Україні запрацює новий порядок виїзду, який дозволить покращити захист українців, оскільки у разі втрати за кордоном внутрішнього паспорта, ідентифікація громадянина України закордонними установами є досить складною на відміну від оперативних процедур документування подорожуючих у разі втрати закордонних паспортів.

У відомстві додали, що також прогнозується істотне зменшення часу проходження прикордонного контролю, оскільки інформація із закордонних паспортів зчитується автоматичними рідерами. 

Зазначимо, що українці, які проживають на території Білорусі, можуть оформити закордонні паспорти у посольстві України в Мінську або Консульстві України в Бресті. 

Однак, громадяни України, які після 1 вересня перебуватимуть на території Білорусі без закордонного паспорту, під час повернення в Україну прикордонники безперешкодно пропускатимуть і за внутрішніми паспортами.

Як НАШ повідомляв раніше, Міністерство закордонних справ України з 14 серпня здійснюватиме централізоване оформлення українських електронних віз громадянам Індії, Південно-Африканської Республіки та Філіппін.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *