Лукашенко про протести в Білорусі: У найближчі дні вирішимо

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що ситуація з протестами в країні повинна вирішитися найближчими днями. Про це стало відомо в ході його візиту на агрокомбінат Дзержинський, передає БелТА.

За словами Лукашенка, ситуація в країні дуже політизована, але її не варто розглядати як катастрофічну.

“У Мінську, ще десь, комусь не подобається. Це природно. Але це не повинно вас хвилювати, це моя проблема, яку я повинен вирішувати, і ми її вирішуємо. І, повірте, в найближчі дні вирішимо. Ви люди робочі, знаєте, що гроші заробляються ось таким чином. Іноді, буває, на вулиці, але це недовго. Ну заробили трохи, тільки країну не треба руйнувати. Це ми дозволити не можемо, тому що знаємо, чого вона нам коштувала”, – заявив Лукашенко.

Також він зазначив, що перед відвідуванням підприємства зустрівся з керівниками правоохоронних структур, обговорив з ними питання підтримки правопорядку всередині країни і реагування на зовнішні загрози.

“Вони щодня з ранку до ночі чергують, щоб зберегти мир і спокій. І я побачив, що хлопці свою країну нікому не збираються віддавати”, – додав Лукашенко.

Як раніше повідомляв НАШ, Олеся Бацман прокоментувала протести в Білорусі і заявила, що Олександр Лукашенко “програв, коли застосував силу до свого народу”.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *