“Спочатку не відчуваєш ніяких симптомів, а потім пневмонія”: Зеленська про те, як перенесла коронавірус

Перша леді України Олена Зеленська розповіла про хід коронавірусної хвороби Covid-19. За її словами, хвороба і відновлення після неї зайняли більше місяця.

Про це вона повідомила на своїй сторінці в Facebook.

Повідомляється, що на момент отримання позитивного тесту не було ніяких симптомів. Вже на піку її хвороби з’ясувалося, що захворів і семирічний син Кирило Зеленський. Він легко переніс захворювання, яке супроводжувалося незначним підвищенням температури.

“На жаль, особливість цього вірусу в тому, що спочатку людина може не відчувати жодних симптомів, а вже через два-три дні – пневмонія. Зі мною було саме так. Два дні я насолоджувалася переглядом фільмів і читанням книг в порожній квартирі на самоізоляції, а потім – висока температура (десь 39,6), комп’ютерна томографія, яка і показала двостороннє запалення легенів. У той же день я вже була в лікарні. Почалися нескінченні крапельниці, таблетки…”, – розповіла Зеленська.

В цілому лікування тривало два тижні, ще один вона провела в лікарні з сином.

“Хвороба і відновлення після неї тривали більше місяця…”, – додала Зеленська і закликала українців не недооцінювати коронавірус.

Як раніше повідомляв НАШ, син президента Володимира Зеленського перехворів на коронавірус Covid-19.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *