Заслужений вчитель України розповіла, як буде проходити навчання в умовах епідемії

Заслужений вчитель України Оксана Юхимович у прямому ефірі телеканалу НАШ розповіла про те, як буде відбуватися навчання у школах в період карантину.

“У нашому навчальному закладі все зроблено згідно вимог МОЗ. Парти розташовані на відстані півтора метри – це правда, але така сама правда, що довжина класу дев’ять метрів і ми розуміємо, що з останньої парти дітям нічого не буде видно. Є антисептики, діти мають обробляти ним руки при вході до школи. Також діти будуть приходити в різний період часу до школи. Все інше покладено на батьків”, – розповіла вчитель.

Також вона зазначила, що у період епідемії зростає навантаження для вчителів, проте це ніяк не відбивається на їхній заробітній платні. 

“Ніяких надбавок та покращень нам не буде. У нас зростає навантаження, ми вчимося працювати на дистанційному навчанні. Вчителі – це люди, які прийшли не заробляти гроші, це люди, які прийшли давати дітям знання та працювати на майбутнє. Якщо ми будемо чекати, поки нам щось дасть держава, це буде дуже довго”, – додала Юхимович.

Як раніше повідомляв НАШ, у МОН опублікували нові вимоги для шкіл з 1 вересня. 

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *