Всесвітньо відомі виставки дитячих іграшок та товарів

Багатьох батьків часто хвилює одне питання: як розважити свою дитину? Звичайно, можна сходити до аквапарку, зоопарку, кіно чи на атракціони, а також поїхати в Диснейленд. Однак останнє є дещо дорогим задоволенням. Які ще є варіанти, котрі сподобаються малечі? Наприклад, відвідування масштабних виставок іграшок. Давайте розглянемо найпопулярніші. Вони обов’язково викличуть позитивні враження не тільки у дітвори, але й навіть у їхніх мам і тат. 

Asian toys & baby products show

Ця грандіозна виставка протягом більше двох десятиліть є головною вітриною Азії, на якій презентують товари та іграшки для дітей. Зазвичай вона проходить у Гонконзі в спеціальному виставковому центрі, починається з кінця жовтня і триває більше чотирьох днів. Минулого року під одним дахом було розміщено 600 стендів від різних світових брендів, міжнародних імпортерів, оптових торговців, дистриб’юторів. Там представлений асортимент щонайменше із 450 експонатів. Особливо популярними товарами були унікальні електронні, м’які, розвиваючі іграшки, одяг, взуття та навіть дитячі мебелі.

Toy Fair

Одна з найбільших інтернаціональних виставок у східній півкулі, де представлена ​​новітня продукція у сфері дитячої розважальної індустрії. Саме сюди з’їжджаються популярні виробники, продавці, імпортери та торгові представники. Toy Fair заснована в далекому 1902 році та й досі проводиться щороку. Вона входить до п’ятірки найкращих виставок іграшок Нью-Йорка. Її відвідувачі матимуть змогу знайти тут безліч магазинів іграшок і розважальних центрів, де представлені настільні, інтерактивні, навчальні ігри, пазли, дизайнерські ляльки, наукові та дослідні набори та роботи.

The Baby Show Birmingham

Це триденний захід для батьків, їхніх дітей та навіть бабусь і дідусів, який проходить щорічно кожного травня у Великобританії (Бірмінгін). Протягом цих днів можна вибрати нові розвиваючі оригінальні ігри та іграшки відомих вітчизняних або світових брендів. До речі, на Baby Show представлена найбільша колекція колясок, систем подорожей, а також якісні ходунки. Можна протестувати, подивитися демонстрації, порівняти і купити те, що до вподоби. Поки малеча буде розважатися в ігровій зоні, у матусь є нагода послухати поради відомих психологів, лікарів про сон та здоров’я. Також вони можуть отримати рекомендації щодо виховання дитини, а ще дізнатися про досвід батьківства знаменитостей.

Istanbul Toy Fair

Популярна міжнародна виставка іграшок проходить восени у Стамбулі, Туреччині. Площа павільйону в 20 000 кв. м. вміщує величезну кількість товарів для дітей різного віку: різноманітний одяг, речі для свят (костюми, прикраси) та школи (пенали, рюкзаки, канцтовари) і, звичайно ж, веселі іграшки. Серед останніх –  ляльки, плюшеві звірі, гаджети та багато чого іншого. Торік розважальний захід зібрав 3173 відвідувачі, 51 компанію-експонента із семи країн: Китаю, Німеччини, Данії, Гонконгу, Італії, Японії та самої Туреччини.

Tokyo Toy Show

Міжнародна ярмарка відкриває свої двері до чарівного світу дитинства. Її мета – представити нові товари вітчизняним і зарубіжним покупцям. На Tokyo Toy Show є можливість побавитися завдяки різноманітним програмам, побачити не тільки класичні ляльки, але й інтерактивні іграшки для дітей (розвиваючі конструктори, комп’ютерні ігри, головоломки-пазли та багато іншого). Торік 166 компаній представили понад 35000 експонатів професійним покупцям і 141 175 відвідувачам.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *