Політолог: Зеленський увійде в історію як людина, яка продовжить війну, або яка її завершить

Політичний експерт Олена Дяченко в ефірі телеканалу НАШ заявила, що президент Володимир Зеленський увійде в історію як людина, яка завершиться війну на Донбасі, або яка її продовжить.

“Про замороження конфлікту. Ми маємо бути з собою чесними, ми говоримо про остаточну втрату Донбасу тому, що на сьогодні там створені квазідержавні інститути, там ходить не українська валюта, там колишні українські підприємства не платять гроші в український бюджет. Коли президент Зеленський підтримує введену Порошенком економічну блокаду, коли другий новий уряд “Слуг народу” забороняє фактично в’їзд в Україні з боку непідконтрольних територій українським громадянам ніби-то через загрозу поширення коронавірусу”, – заявила вона.

За словами політолога, Зеленський веде розмову з кримськими татарами про автономію, але “зовсім відсутнє напрацювання документів щодо Мінську, щодо повернення Донбасу”.

“Немає від “Слуга народу” таких законопроектів. Президент Зеленський йде у фарватері Петра Порошенка. Ви маєте розуміти, Зеленський увійде в історію як людина, яка продовжить війну, або яка її завершить”, – додала Дяченко.

Як повідомляв НАШ раніше, ОБСЄ зафіксувала понад 700 порушень режиму “тиші” на Донбасі за майже місяць перемир’я.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *