Новинський з групою депутатів подали законопроект про додаткові гарантії педагогам в умовах пандемії

Народний депутат від партії “Опозиційний блок” Вадим Новинський повідомив, що сьогодні, 27 серпня, група депутатів внесла на розгляд Верховної Ради проект закону про додаткові гарантії педагогам.

Документ передбачає підтримку вчителів в умовах пандемії коронавірусу.

“Вчителі є однією з найбільш уразливих категорій громадян: їм, виконуючи свій професійний обов’язок, постійно доводиться контактувати з дітьми та батьками, піддаючи себе підвищеному ризику. У нас часто і справедливо говорять про медичних працівників, які перебувають у ситуації високого ризику зараження. Але у такій же мірі це стосується і педагогів”, – йдеться в повідомленні.

Законопроектом пропонується поширити на вчителів норму, згідно з якою хворий педагог повинен отримати від держави компенсацію в розмірі 100 мінімальних заробітних плат (472 300 грн). У разі, якщо захворювання призвело до інвалідності, компенсація повинна бути збільшена до 300 мінімальних заробітних плат (1 416 900 грн). У разі смерті вчителя через коронавірусну інфекцію його сім’я повинна отримати від держави компенсацію в розмірі 750 мінімальних заробітних плат (3 542 250 грн).

“Ми повинні цінувати працю педагогів і їх готовність ризикувати здоров’ям заради майбутнього наших дітей. Маю велику надію, народні депутати підтримають нашу ініціативу і проголосують за наш законопроект”, – додав Новинський.

Як раніше повідомляв НАШ, в Міністерстві охорони здоров’я розповіли, як будуть працювати їдальні в школах під час карантину.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *