В Україні оновили карантинні зони: список міст

В Україні оновили карантинні зони в залежності від епідемічної ситуації в регіонах. Так, було прийнято рішення розширити червону зону через погіршення ситуації з коронавірусом.

Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов в Telegram.

Нагадаємо, що в червоній зоні забороняється робота громадського транспорту, закриваються навчальні заклади, в тому числі дошкільні та школи. Дозволяється тільки висадка пасажирів з транспорту, який курсує транзитом, і з міжобласного транспорту.

У помаранчевій зоні забороняється діяльність засобів розміщення (хостели, туристичні бази і т.д.), крім готелів; діяльність розважальних закладів, ресторанів в нічний час; планові госпіталізації в лікарнях; робота спортзалів, фітнес-центрів, закладів культури; прийом нових змін в дитячі табори. При цьому діють такі обмеження для масових заходів: 1 людина на 20 квадратних метрів і участь не більше 100 осіб.

У жовтій зоні не можна відвідувати установи соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, які надають послуги кризового втручання.

У зеленій зоні діють наступні обмеження: перебування в громадських будівлях – тільки в масках або респіраторах; проведення масових заходів з розрахунку не більше 1 людини на 5 квадратних метрів; кінотеатри можуть працювати із заповненістю на 50%; перевезення пасажирів в громадському транспорті здійснюється тільки на сидячих місцях.

Крім того, Кабмін 27 серпня посилив обмежувальні заходи на території областей через зростання випадків коронавірусу. Забороняється діяльність дискотек і розважальних закладів (нічних клубів). Також уряд прийняв постанову, яка забороняє проведення концертів, крім тих, які проводяться закладами культури.

Як раніше повідомляв НАШ, у ВООЗ заявили, що взимку може збільшитися смертність від коронавірусу.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *