Зеленський відреагував на обстріл автобуса під Харковом, згадавши “лихі 90-ті”

Президент Володимир Зеленський подякував поліції за швидкий результат із затримання підозрюваних у стрілянині під Харковом.

Про це він написав у Telegram.

Зеленський відзначив, що така ефективність повинна стати нормою.

“Суспільство має згадати, що в державі є поліція і є закон. А громадянин – отримати відчуття захищеності. Ані належність до певних політичних сил, ані прихильність до різних ідеологій, віросповідань, поглядів тощо, якщо це не заборонено законодавством, не повинні бути виправданням злочинів”, – зазначив він.

Президент також підкреслив, що безкарність породжує вседозволеність, а отже, “розслідування у таких справах повинно відбуватися якомога швидше, а суди повинні ухвалювати рішення, керуючись виключно буквою Закону, а не політичною кон’юнктурою”.

“Ми десятиріччями слухали гасло “Закон – один для всіх”. Але бачимо, до чого призводять порожні обіцянки! Безліч правоохоронних органів зосередили увагу на економічних та корупційних злочинах, боротьба з якими, звичайно, важлива, але ми не повинні допустити повернення до “лихих 90-х” із зухвалими розбірками на вулицях. Тому гучні слова повинні нарешті перетворюватися на результат, а винні – отримувати реальне покарання”, – додав Зеленський.

Нагадаємо, на трасі Київ-Харків невідомі розстріляли автобус в якому знаходилися активісти з громадської організації “Патріоти за життя”.

Згодом поліція затримала нападників.

Як повідомляв НАШ раніше, в Україні оновили карантинні зони.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *