Кулеба: Україна готова ввести санкції проти Білорусі з подачі ЄС

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна готова сприяти врегулюванню ситуації в Білорусі.

Про це він повідомив під час брифінгу 28 серпня.

“Ми вважаємо, що широкий національний діалог є єдиним шляхом виходу з тієї ситуації, що склалася, і стабілізації обстановки в Білорусі”, – заявив міністр.

Він також відзначив позицію України, яка синхронізовна з партнерами з Євросоюзу і США.

“Будемо скоординовано працювати над тим, щоб ситуація в білорусі була стабілізована, щоб народ Білорусі міг зробити свій вибір і сам вирішити, яким чином має розвиватися ця важлива для нас дружня сусідня країні.. Ми не плануємо жодним чином втручатися у внутрішні справи Білорусі, ми ніколи цього не робили і робити не будемо, але готові сприяти врегулюванню цієї ситуації”, – додав Кулеба.

За його словами, Україна не розриває відносин з Білоруссю, але ставить на паузу проведення офіційних зустрічей між країнами.

“Що стосується санкцій ЄС, то ми поки що не бачили остаточно затверджених санкційних заходів. Але ми вже приєдналися до попередньої заяви ЄС з цього приводу і це свідчить, що загалом ми поділяємо його політику та підходи, тому коли ми побачимо санкційне рішення ЄС, будемо ухвалювати і свої відповідні рішення з цього питання”, – сказав очільник МЗС.

Як повідомляв НАШ раніше, у МОЗ розповіли про наслідки скасування карантину.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *