Заяви Фокіна щодо особливого статусу для Донбасу не відповідають національним інтересам, – Аваков

Висловлювання у ЗМІ першого заступника голови української делегації у ТКГ по Донбасу Вітольда Фокіна щодо загальної амністії й особливого статусу для Донбасу є провокативними та не відповідають національним інтересам.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. 

“Жоден наш солдат не має гинути через недолугі політичні спекуляції. Тому заява представника України у ТКГ В. Фокіна про загальну амністію та особливий статус для всієї території Донбасу є провокативною і не відповідає національним інтересам. Пам’ятаємо про те, що за кожен клаптик української землі на Донбасі загинули тисячі наших солдатів”, – зазначив Аваков. 

Варто зазначити, що Вітольд Фокін у ЗМІ заявив, що з обох сторін було скоєно багато злочинів, які зрештою мають бути розслідувані, і винні хай понесуть покарання. 

“Але сьогодні, щоб припинити війну і зберегти життя бійців та командирів, моя позиція – треба оголосити загальну амністію, провести вибори, вирішити питання особливого статусу окремих районів, а краще всього Донбасу”, – сказав Фокін. 

Як НАШ повідомляв раніше, політичний експерт Олена Дяченко заявила, що президент Володимир Зеленський увійде в історію як людина, яка завершиться війну на Донбасі, або яка її продовжить.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *