Директор школи розповіла, як буде проходить навчання в школах в умовах карантину

Директор київської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №41 Надія Фенченко розповіла, як буде організоване навчання в умовах карантину. 

За словами Надії, навчання розпочнеться у звичайному режимі, заняття розпочнуться з 1 вересня, проте формат класичної лінійки передбачений лише для учнів 1 та 11 класів. 

“У зв’язку з тим, що в нас не буде в цьому році перших класів, лінійка буде у форматі пікніку. Вона в нас буде відбуватися на подвір’ї. Для всіх інших класів заплановані цікаві перші інтерактивні уроки, спогади літа. Зрозуміло, що мова також йтиметься про алгоритми запобігання Covid-19”, – поінформувала вона. 

Також на території школи з’явилися осередки, де учні навчатимуться на свіжому повітрі. 

Зокрема, директорка зазначила, що у навчальному закладі були розділені входи в приміщення та виходи. 

“Зараз ми бачимо вхід №1. Вхід №2 знаходиться зі сторони проспекту Перемоги. Кожен клас знає, яким входом їм користуватися. Ви одразу можете побачити наочність. Вони розміщені на кожних дверях у всіх класах. Це зроблено для того, щоб діткам зняти рівень напруги та доступно пояснити, чому вони повинні носити засоби індивідуального захисту”, – повідомила Надія Фенченко. 

На вході в школу на школярів чекатиме антибактеріальні килими та медсестра, яка вимірюватиме рівень температури тіла. 

“Учні знаходитимуться в навчальних кабінетах без маски, але потрапляють в школах в масках. Діти 1-4 класів потрапляють в школу без маски. Вчителі, технічний персонал та учні 5-11 класів, якщо вони знаходяться в коридорах, в їдальні школи та місцях загального користування – вони використовують засоби індивідуального захисту”, – добавила она. 

Як НАШ повідомляв раніше, наша редакція підготувала матеріал щодо змін, які чекають на українців з 1 вересня 2020 року.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *