У Харкові люди протестують з вимогою закрити коксохімічний завод через шкідливі викиди в повітря

У Харкові люди вийшли на протест з вимогою закрити коксохімічний завод через шкідливі викиди у повітря. 

Деталі дізнавалася НАШ кореспондент Мар’ям Сатуєва. 

Зазначається, що учасники акції перекрили рух транспорту, тримаючи плакати з надписами “Люди – не щури! Припиніть нас труїти”. 

Протягом останніх декількох днів соцмережі вкотре заполонили повідомлення, в який говориться про небезпечний рівень забруднення повітря. Варто зазначити, що боротьба з цим заводом тримає декілька десятків років. 

На останній сесії міської ради мер міста Геннадій Кернес заявив, що коксохімічний завод можливо закрити. Сам завод працює в Харкові ще з 1932 року, але екологи стверджують, що він досить небезпечний, тим паче, якщо знаходиться в межах міста. 

На сайті президента з’явилася петиція щодо обмеження або припинення діяльності даного промислового підприємства. Наразі вона зібрала 4600 підписів. 

“Завдяки цьому підприємству, я стала інвалідом по захворюванню бронхіальної астми. Я маю хронічні захворювання щитовидної залози, серцево-судинної системи. Крім того, я маю статистику, що серед дітей, які мешкають у цьому районі, у п’ять разів більше інвалідів, ніж у віддаленому районі “Рогань”, – розповіла одна з організаторок протесту. 

Як НАШ повідомляв раніше, в Одесі з танкера “Делфі” стався черговий витік нафтопродуктів.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *